Hakkımızda

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir. Hizmette fark yaratmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini gerçek anlamda algılayıp anlayabilmek için de müşterilerimizden gelen her bilgi, şikayet ve öneriyi herşeyden önemli tutuyoruz. Bu bilgileri mükemmel hizmeti sunma yolunda bir armağan olarak kabul ediyoruz.

Düşük Fiyat Politikamız

Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik en düşük fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet veriyoruz.

Profesyonel Bakış

Firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman personellerimizin üretim esnasında ve sonrasında gerekli kontrolleri yapması ile malzemenin çalışma şartları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kalite korunması ve arttırılması amaçlanmaktadır.

Çalışma Prensibimiz

Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip. Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik…

Vizyonumuz

Bursa ve Türkiye genelinde yeni değerler kazandıran, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı olmak.