Ürün

Vitoclima 200-S/HE High Seasonal Serisi

Vitoclima 200-S/HE High Seasonal Serisi Klimanızı Opsiyonel WI-FI Modülü ile Cepten Serinletin.

Teklif Al

Vitoclima 200-S/HE High Seasonal Serisi

Sezonsal verimlilik kriterlerine uyumlu DC Inverter

A++ Enerji Sınıfı

12 Aya Varan Taksit İmkânı

Opsiyonel WIFI aksesuarı ile uzaktan erişim imkanı

Vitoclima 200-S/HE serisine eklenen yeni opsiyonel WIFI modülü sayesinde klimanızı evde ve ev dışında Cep telefonunuzdan kontrol edebilir dilediğiniz fonksiyonları ayarlayarak programlayabilirsiniz.

Konforlu uyku modu

Uyku halindeki metabolizma değişim hızına uyumlu şekilde oda sıcaklığı set değeri arttırılıp (soğutma modunda), azaltılarak (ısıtma modunda) konforlu bir uyku sağlanmaktadır. Konforlu uyku modu ayrıcalığı Vitoclima 200-S/HE serileri için standarttır.

Otomatik temizleme

Klima işletimi durdurulduktan sonra kompresör çalışmasını sonlandırmasına rağmen iç ünite fanı çalışmaya devam eder. Böylece evaporatör üzerinde bakteri oluşumuna yol açabilecek nemin kurutulması sağlanır. Otomatik temizleme fonksiyonu Vitoclima200-S/HE serileri için standarttır.

İklimlendirmede konfor

Vitoclima 200-S/HE serisi, geniş kanat açılarıve yukarı – aşağı / sağa – sola otomatik salınım kontrolü ile homojen hava dağılımı, dolayısıyla konforlu iklimlendirme sunmaktadır. (*)Ayrıca, özel kumanda sensörü ile ayar sıcaklığı, kullanıcının bulunduğu ortam sıcaklığına göre otomatik ayarlanarak optimum konfor sağlanmaktadır.

İç ortam havası temizliği standart

Vitoclima 200-S/HE serisi klimalarda bulunan filtrenin özelliği sayesinde iç ortam havasında bulunan zararlı mikroorganizmaların absorbe edilmesi sağlanır. 

(*): MHE1 serisi için standarttır

DC Inverter teknolojisi

Vitoclima 200-S/HE serisinde bulunan DC Inverter teknolojisi, kompresör devrini ihtiyaca göre ayarlar. Klimanız ihtiyacınız kadar çalışır.

Vitoclima 200-S/HE kısmi yüklerde çok verimli çalışır. Yüksek SCOP/SEER, işletme maliyetlerini düşürür.

Tüm Viessmann duvar tipi split klimalarda soğutucu akışkan olarak R32 gazı kullanılmaktadır. R32 gazı daha yüksek verimlilik ve enerji tasarrufunun yanında GWP (Küresel Isınma Potansiyeli) endeksinin düşük olması nedeniyle çevrenin korunmasına da katkı sağlar.

İşletme dış ortam sıcaklık aralıkları

Soğutma modunda; -15 °C ~ 43 °C

Isıtma modunda; -15 °C ~ 24 °C

  • Yüksek SEER/SCOP ile düşük işletim giderleri(A++ enerji sınıfı)
  • Stand by’da minimum güç tüketimi (0,5 W)
  • Akıllı telefon ile uzaktan yönetim: Opsiyonel WI-FI aksesuarı sayesinde, evden uzakta olduğunuzda bile akıllı telefon veya tablet’e indirilecek bir uygulama aracılığıyla ortamdaki konfor programlanabiliyor, klima uzaktan yönetilebiliyor.
  • Uyku halindeki metabolizma değişim hızınauyumlu şekilde set değeri arttırılıp (soğutma modunda), azaltılarak (ısıtmamodunda) konforlu bir uyku sağlar.
  • Sadece gerekli olduğunda defrosta geçerek,konforlu ve tasarruflu bir ısınma mümkündür.
  • Otomatik temizleme: İşletim sonrası fan çalıştırılarak, bakteri oluşumunayol açabilecek nemin kurutulması mümkündür.
  • Yukarı-aşağı sağa-sola 3D otomatik salınım ve geniş kanat açıları ilehomojen hava dağılımı standarttır.